Úvod Naše výhody Jak rezervovat Kontakty
TRAJEKTY

Rádi pro Vás zajistíme lodní lístek na trajekty po celé  Evropě.

Vyhledejte si prosím požadovaný spoj a zašlete nám poptávku či objednávku na info@conger.cz, kterou obratem vyřídíme. Ceny jsou stejné jako v přístavu, bez dalších poplatků.
Osobní údaje a údaje o vozidle požadované lodními společnostmi:
jméno a příjmení, datum narození, někdy i číslo pasu řidiče a přepravovaných osob, u vozidla pak SPZ, někdy i rozměry vozidla podle TP
Při dřívější rezervaci získáte výhodnější cenové nabídky. Výhodou je možnost platby v Kč i €.

 
Přehled lodních společností, jejichž trajekty je možné u nás objednat:
Název společnosti
webová adresa
Anek Lines
Color Line
Corsica & Sardinia Ferries
DFDS Seaways
Fjord Line
Grandi Navi Veloci
Irish Ferries
Jadrolinija
Minoan Lines
Moby Lines
P&O Ferries
Polferries
Scandlines
SeaFrance
Silja Line
Smyril Line
SNCM
Stena Line
Superfast Ferries
Tallink
Trasmediterranea
Unity Line
Viking Line
 
Lodní lístky předem nebo až v přístavu?
Při plánování dovolené se nám obvykle vyplatí zajímat se i o možnost nákupu lodního lístku předem. Správné plánování nám totiž ušetří čas i peníze. Některé linky jsou v letních měsících zcela vyprodané a bez rezervovaného trajektu můžeme čekat na volnou loď v přístavu v lepším případě hodiny, v horším i dny. U jiných linek lze ušetřit slušný obnos včasnou rezervací za zvýhodněné tarify, které již na místě obvykle nejsou k dispozici.
Výběr trasy
Neméně pečlivě je třeba vybírat i trasu. Do mnoha destinací je možné se dostat po více linkách, a to trajekty i více lodních společností. Cenové rozdíly bývají značné a informovanost předem se nám vyplatí.
Výběr termínu
Ceny se liší podle tzv. sezón a proto můžeme doporučit i plánování termínu Vašich cest podle sezónních tarifů. Rozdíly mezi jednotlivými obdobími jsou obvykle nezanedbatelné.
Na noc kajutu či palubní lístek?
Při delších nočních plavbách je třeba předem uvažovat i o možnosti ubytování v kajutě. Sportovnější typy se často spokojí s noclehem ve spacáku na palubě, ale náročnějším pasažérům či rodinám s dětmi jednoznačně doporučujeme připlatit si za kajutu. Je třeba si také uvědomit, že během plavby nemáme přístup do garáží k našemu autu a musíme mít vše, co během plavby trajektem potřebujeme, stále u sebe. Kajuta nám tak poslouží nejenom jako místo odpočinku, ale i jakési zázemí pro naše zavazadla. Pokud počítáme předem s ubytováním v kajutě, doporučujeme rezervaci a nákup lodního lístku s velkých časovým předstihem. Při nákupu lodního lístku na místě v přístavu nejsou často k dispozici již žádné kajuty, nebo pouze ty drahé.
Rádi Vám pomůžeme s plánováním trasy a doporučíme nejvhodnější trajekty.