Úvod Naše výhody Jak rezervovat Kontakty
MOŘSKÝ RYBOLOV V NORSKU

Vítáme Vás na stránkách věnovaných mořskému rybolovu v Norsku na prověřených lokalitách.

Lokality jsou řazeny od severu k jihu.

 

Torsvag

Rybářská základna Torsvag se nachází na ostrově Vannoy přibližně hodinu jízdy od Tromso. Stejně tak jako nedaleká Sorroya jeTorsvag jedním z nejlepších rybářských revírů v regionu Tromso, zejména pro lov halibutů a tresek obecných v gigantických velikostech. 

...více

 

Mefjord

Mefjord je bezesporu jeden z nejlepších severonorských rybářských revírů nacházejícím se na severozápadní části ostrova Senja. Fjord i okolní otevřené moře nabízí mimořádné příležitosti pro lov kapitálních tresek obecných, halibutů i tresek tmavých. 

...více

Rost

Pro skutečné znalce mořského rybolovu, kteří chtějí poznat nepoznané, je připravený nový rybářský areál na ostrově Rost. Už jeho poloha v blízkosti věhlasného legendárního Malstrému, nedaleko od nejjižnějšího výběžku Lofot dává tušit, že toto místo je skutečným rybářským rájem. 

...více

Vennesund

Rybářská základna Vennesund se nachází zhruba 300 km nad Trondheimem, v rybářsky velice atraktivní oblasti mezi vyhlášenými ostrovy Leka a Vega. Leží v průlivu mezi jihozápadním okrajem poloostrova Somma a ostrovem Kvaloya. Kemp Vennesund je perfektně chráněn před rozmary počasí.

...více 

Leka

Ostrov Leka je špičková rybářská lokalita patřící mezi jedno z nejlepších míst pro příbřežní mořskou rybařinu v Norsku. Rybářská základna Leka kemp leží na jihozápadní straně ostrova na návrší nad zhruba 5 km širokým průlivem oddělujícím ostrov od norské pevniny. 

...více

Lovoengard

Chcete prožít svou dovolenou spojenou s kvalitním rybolovem severonorského typu? Toužíte po vysoce úspěšné rybařině a přitom se vám nechce jezdit někam až nad polární kruh na Lofoty nebo až na Soroyu? Pak jste zde správně, vítá vás úžasná rybařina souostroví Vikna.

...více

Einvika

Rybářský kemp Einvika – Flatanger leží necelých 200 km nad Trondheimem. Jeho poloha je přímo excelentní, rybařina zde již má severonorský charakter a přitom je stále velmi dobře dostupná jak při využití vlastní, tak i letecké přepravy. Tato oblast jižně od souostroví Vikna je nory nazývána Malými Lofoty.

...více

Averoy Freistranda

Luxusni vila Freistranda leží nedaleko od Kristiansundu na ostrově Frei. Ostrov Frei je od ostrova Averoy oddělen Bremnes fjordem, od lokality Kvernes je vila Freistranda vzdálena cca 10 minut plavby lodí. Vila Freistranda nabízí vše potřebné pro rybaření a rekreaci.

...více

Averoy Kvernes

Špičková lokalita ve vyhledávané oblasti rybářského ráje středního Norska nedaleko od Kristiansundu na ostrově Averoy. Perfektně vybavený dům s nádherným výhledem na fjord a komfortními apartmány. 

...více

 

Bakkevik

Rybářský prázdninový dům se nachází nedaleko od městečka Kalvag na impozantním místě v průlivu mezi ostrovy Froya a Bremanger, v pobřežní části nazývané Novelandet. Na otevřené moře a loviště pěkných tresek obecných je to zhruba 20 minut jízdy lodí.

...více

Skottevik

Tato lokalita mezi Kristiansandem a Lillesandem je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí prožít svoji dovolenou v jižních částech Norska a pro ty, kteří chtějí spojit rybařinu s turistikou, cyklistikou, případně i s rodinnou rekreací. Velkou předností je i snadná dostupnost z České republiky.

...více