Úvod Naše výhody Jak rezervovat Kontakty
Bakkevik

Rybářský prázdninový dům se nachází nedaleko od městečka Kalvag na impozantním místě v průlivu mezi ostrovy Froya a Bremanger, v pobřežní části nazývané Novelandet.
Na otevřené moře a loviště pěkných tresek obecných je to zhruba 20 minut jízdy lodí, přičemž dobrá místa k rybolovu začínají již cca 200 metrů před molem.

Ubytování:
Moderní stylový dvojdomek se skládá ze dvou sekcí.
První sekce - rorbu č.4 - má obytnou plochu 85 m2 a je pro max. 8 osob (3 dvoulůžkové ložnice plus 2 lůžka nad schodištěm).
Druhá sekce - rorbu č.5 - má obytnou plochu taktéž 85 m2 a je pro max. 6 osob (2 dvoulůžkové ložnice plus 2 lůžka nad schodištěm).
Pro větší skupiny lze obě sekce propojit a získat tak ubytovací kapacitu až pro 14 osob.
Obě sekce jsou moderně vybaveny. Každá sekce má plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kafévarem a rychlovarnou konvicí. Kuchyň je vybavena deseti sadami nádobí, včetně sklenic na červené a bílé víno a cocnac.
Obývací pokoj je vybaven TV se satelitním přijímačem a malým stereorádiem s CD přehrávačem. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou.
Dále je k dispozici jacuzzi (vířivka), ohniště, gril, trampolína, malé hřiště a pískoviště. Pro rybáře také velká loděnice a dobře vybavená osvětlená filetárna se stoly a tekoucí vodou. Zamražení úlovků v prostorných mrazácích.

Lodě:
Pro rybáře je připraveno pět lodí Oyen F530.
Lodě Oyen 1, 2, 3 jsou s motorem 15 Hp a mohou být vybaveny sonarem Hummingbird 717.
Lodě Oyen 4 a 5 mají motory 25 a 40 Hp, mohou být vybaveny sonarem sdruženým s GPS – Garmin 420S.
Pro skutečné milovníky rybářské klasiky můžeme nabídnout dieselboat Myra s motorem o výkonu 22 koní, sonar Garmin 400C.

Rybaření:
Vzhledem k přímému kontaktu okolních mořských vod s otevřeným oceánem jsou zde velmi dobré podmínky pro rybaření. Zapálení rybáři tuto lokalitu navštěvují především v jarních měsících, případně koncem léta. Loví se převážně treska obecná, polak a na větších hloubkách potom mník. V letních měsících sem připlouvají obrovská hejna makrel.
Příjemné letní dny, úspěšné rybaření i atraktivní příroda tak vytvářejí ideální podmínky pro letní rodinnou dovolenou spojenou s rybařením a turistikou.

Ostatní aktivity:
Pro turisty lze doporučit nenáročný výlet na vrchol Holehornet (250m), přímo nad ubytováním Bakkevik Brygge, pro fajnšmekry potom na čtyřhodinový výstup na nedaleký vrchol hory Hornelen, kde je nejvyšších útes v Evropě, vypínají se 860 m nad hladinu moře.
Při letním slunečném počasí také určitě nevynecháte osvěžující koupel u písečných pláží Vetvika nebo Grotlesanden.
V rámci celodenních výletů jsou dobře dostupné i turistické „higlighty“ tohoto kraje jako je například Geirangerfjord nebo ledovec Jostedalsbreen.

Délka pobytu ani nástupní den bez omezení.
Pro zájemce lze zajistit i přepravu mikrobusem, případně letecky.
Více info u CK Conger

Bakkevik 2015 – ceny za týden

Apartmán při obsazení 5 osob

21 600 Kč

Apartmán další osoba (max. 8 osob)

  2 880 Kč

Loď Oyen 18 ft 15HP

  7 920 Kč

Loď Oyen 18 ft 25HP

  9 360 Kč

Loď Oyen 18 ft 40HP

10 900 Kč

Dieselboat

10 440 Kč

Echolot

  1 260 Kč

Echolot / GPS

  1 980 Kč

Úklid

  3 420 Kč

Povlečení

     720 Kč

Foto: