Úvod Naše výhody Jak rezervovat Kontakty
Averoy Kvernes

Špičková lokalita ve vyhledávané oblasti rybářského ráje středního Norska nedaleko od Kristiansundu na ostrově Averoy. Perfektně vybavený dům s nádherným výhledem na fjord a komfortními apartmány.  Stabilní, dokonale vybavené robustní lodě Kaasbol 19 ft s motory 50 – 70 HP, echolotem a plotrem GPS. Lodě jsou mimo jiné vybaveny držáky prutů, vysílačkou VHF a sledovacím zařízením pro zvýšení bezpečnosti na moři. Plně funkční budova filetárny a zpracovny ulovených ryb včetně PC pro aktuální předpověd počasí. Toto vše splňuje nejvyšší požadavky kladené i náročnými rybáři.

Strategicky výhodná poloha základny na jihovýchodní straně ostrova Averoy, stejně tak jako sofistikované lodě Kaasbol vybavené výkonnými motory tak umožňují mimořádně úspěšný rybolov na nepříliš vzdáleném otevřeném moři, tak i rybolov v klidných vodách mezi okolními ostrovy v průlivech a fjordech. Lokalita patří mezi nejlepší v Norsku a je vyhlášená jak lovem tresek obecných v jarních měsících, tak i kapitálními úlovky tresky tmavé - kelera. 

Ubytování Kvernes

apartmán 2 - 65 m2 - obsazení  4+1 osoba
Komfortně vybavený obývací pokoj se SAT TV, DVD, stereo, WiFi. Dvě ložnice. Kuchyňský kout, lednička, mrazák, myčka, pračka, sušička, koupelna a WC. Velký 24 m2 balkon se zahradním nábytkem a luxusním výhledem na marínu a Bremnesfjord.

Apartmán 3 – 65 m2 – obsazení 4 + 2 osoby
Komfortně vybavený obývací pokoj se SAT TV, DVD, stereo, WiFi. Dvě ložnice. Kuchyňský kout, lednička, mrazák, myčka, pračka, sušička, koupelna a WC. 10 m2 balkon se zahradním nábytkem a luxusním výhledem na marínu a Bremnesfjord.

Lodě:
lodě 19 ft, 75HP, Echolot / GPS, kompas, VHF rádio, bezpečnostní balíček, sledovací systém, držáky prutů

Zpracování ryb:
krytá osvětlená filetárna v těsné blízkosti maríny, vybavená pultovými mrazáky pro zamražení úlovků a PC pro aktuální předpověď počasí.

Rybaření:
Mezi českými rybáři velice známá rybářská lokalita v rybářském ráji ostrova Averoy a jeho okolí. Díky excelentním, rychlým lodím Kaasbol není žádný problém se dostat až na vynikající spoty na otevřeném oceánu, kde se v jarních měsících potkáte s hejny matečních tresek obecných, v létě zase s treskami tmavými. Pokud počasí není zrovna příznivé, najdete dobrá místa i v klidnějších vodách Bremnes a Kvernes fjordu. Častým úlovkem je i mník mořský, mník bělolemý alias brosma, vlkouš a v okolí skalisek i treska polak. V této lokalitě si najdou své všichni, jak začátečníci v mořském rybolovu, tak i staří mořští vlci.

Další aktivity:
Na své si zde přijdou i turisté a potápěči. Mezi turisticky vyhledávané cíle patří historické město Kristiansund, dopravně propojené s ostrovem Averoy podmořským tunelem, stejně tak jako vyhlášená Atlantská dálnice.  Tato cesta propojující ostrovy v okolí Kristiansundu, slavná The Atlantic Road s úžasným výhledem na moře, nedávno získala ocenění jako nejkrásnější stavba století.

Kvernes - ceny 2015 za týden:

Kvernes apartmán 2, 2 ložnice, 4+1osoba

 

Kvernes 4 osoby včetně lodě Kaasbol 19 feet 75hp Evinrude 2 stroke

42 151 Kč

loď Kaasbol boote 75hp 

16 279 Kč

pátá osoba v apartmánu

2 640 Kč

závěrečný úklid v ceně 

 

Kvernes apartmán 3, 2 ložnice, 4+1osoba - cena za osobu na týden

 

Kvernes 4 osoby včetně lodě Kaasbol 19 feet 75hp Evinrude 2 stroke

42 151 Kč

loď Kaasbol boote 75hp 

16 279 Kč

pátá osoba v apartmánu 

2 640 Kč

závěrečný úklid v ceně

Foto: