Úvod Naše výhody Jak rezervovat Kontakty
Villa Freistranda - ostrov Frei

Luxusni vila Freistranda leží nedaleko od Kristiansundu na ostrově Frei. Ostrov Frei je od ostrova Averoy oddělen Bremnes fjordem, od lokality Kvernes je vila Freistranda vzdálena cca 10 minut plavby lodí. Vila Freistranda nabízí vše potřebné pro rybaření a rekreaci. Dům stojí na rozlehlém pozemku se zahradou obklopenou zelení s výhledem na moře vzdálené cca 100 metrů. Freistranda je luxusně vybavena, na zahradě je postavená pergola s jacuzzi (vířivkou) a samostatným sprchovým koutem. Vila o rozloze 220 m2 obytné plochy má kapacitu pro 8 až max. 10 osob, v ceně je zahrnuta i loď Kaasbol 19 ft 75 HP a je ideální pro jak pro rodiny, tak i skupiny rybářů, preferující relaxaci a kvalitní rybaření.

Ubytování:
Villa Freistranda – 220 m2 pro 8 (max. 10) osob
vila je luxusně vybavená, 4 ložnice, vířivka

Lodě:
loď Kaasbol 19 ft, 70HP Yamaha 4 takt (nový motor 2014)
loď Kaasbol 19 ft, 50 HP Envirude
po dohodě pro aktivní rybáře možno dohodnout zapůjčení některé z lodí z lokality Kvernes (Kaasbol 19 ft, 75 HP)

Rybaření:
Mezi českými rybáři velice známá rybářská lokalita v rybářském ráji v okolí ostrova Averoy. Díky excelentním, rychlým lodím Kaasbol není žádný problém se dostat až na vynikající spoty na otevřeném oceánu, kde se v jarních měsících potkáte s hejny matečních tresek obecných, v létě zase s treskami tmavými. Pokud počasí není zrovna příznivé, najdete dobrá místa i v klidnějších vodách Bremnes a Kvernes fjordu. Častým úlovkem je i mník mořský, mník bělolemý alias brosma, vlkouš a v okolí skalisek i treska polak. V této lokalitě si najdou své všichni, jak začátečníci v mořském rybolovu, tak i staří mořští vlci.

Další aktivity:
Na své si zde přijdou i turisté. Mezi turisticky vyhledávané cíle patří nádherné historické město Kristiansund, dopravně propojené s ostrovem Averoy podmořským tunelem, stejně tak jako vyhlášená Atlantská dálnice. Tato cesta propojující ostrovy v okolí Kristiansundu, slavná The Atlantic Road s úžasným výhledem na moře, nedávno získala ocenění jako nejkrásnější stavba století.

Villa Freistranda 2015 - ceny za týden

Villa Freistranda, 4 ložnice, 6+2 osoby

 

Freistranda  6 osob včetně lodě Kaasbol 19 feet 70HP Yamaha 4 stroke

49 493 Kč

loď Kaasbol navíc, 19 feet 50HP Envirude

15 962 Kč

sedmá a osmá osoba navíc, cena za osobu

2 640 Kč

jacuzzi

3 927 Kč

závěrečný úklid

3 960 Kč

Foto: